Sztuką jest...
Pokazać komuś kolory,
kiedy wszystko widzi szare...

Dane kontaktowe

Gabinet Psychologiczny znajduje się pod adresem zamieszczonym poniżej.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza kontaktowego.

ul. Powstańców Śląskich 21, lok. 22, 95-100 Zgierz
501206509
diagx@diagx.com
diagx3@gmail.com

Dojazd

Aby wyznaczyć trasę dojazdu do Gabinetu Psychologicznego Diagx, wybierz poniższy link:

Wyznacz trasę

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych (pokaż szczegóły)

Administratorem danych osobowych jest DiagX Katarzyna Cypryńska posiadający numer identyfikacji podatkowej NIP 9471785838 REGON 472377199.

Przetwarzamy dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę. Informacje gromadzone przez ww usługi są przetwarzane na serwerach zlokalizowanych w USA w celu oceny formy korzystania z serwisu. Za pomocą tych danych generowane są raporty aktywności użytkowników, dane te nie są jednak zestawiane (adres IP) z żadnymi innymi danymi jakimi Google dysponuje. Google Inc. może przekazywać zgromadzone informacje innym podmiotom o ile istnieje taki wymóg prawny lub podmioty te działają w imieniu Google.